Підримати проект

Люстраційний реєстр створено завдяки ініціативі активістів Громадського люстраційного комітету, за волонтерської допомоги команди розробників та проектування інтерфейсу, що забезпечив Кирило Славецький. Спільні зусилля дозволили отримати інструмент громадського контролю, щоби кожен українець міг перевірити: чи підпадає під дію Закону чиновник, якого збираються призначити, чи законно перебуває на посаді очільник місцевої міліції або заступник Міністра, прокурор або податківець.

На сьогодні в Реєстрі є відомості про осіб, які підпадають лише під два критерії Закону «Про очищення влади»: особи, що обіймали керівні посади під час режиму Януковича, та посадовці, що підтримували злочини проти громадян, залишаючись на посадах під час подій Євромайдану.

Ми хочемо розширити наш Реєстр, додавші до нього корупціонерів, які не можуть пояснити походження свого майна, та зрадників, які співпрацювали зі спецслужбами. Якщо ви хочете допомогти нам це зробити, ми вдячні за фінансову підтримку команди Громадського люстраційного комітету на роботу програмістів та активістів, що оброблюють, систематизують та аналізують дані стосовно чиновників.

 • Банківський переказ Скачати реквізити
  Отримувач платежу:
  ГО «ГРОМАДСЬКИЙ ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ»
  Ідентифікаційний код ЄДРПОУ:
  39534586
  Поточний рахунок:
  2600601608678
  Банк отримувача:
  ПАТ «КРЕДОБАНК»
  МФО:
  325365
  Призначення платежу:
  Благодійна допомога на статутну діяльність ГО «Громадський люстраційний комітет»
 • Переказ з банківської картки через систему Liqpay