Результати пошуку

Шатов Володимир Андрійович

Посадовці часів революції

Особа обіймала посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням
Орган влади
Збройні Сили та цивільний захист України
Тип посади
Заступник Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України
Назва посади
заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ з логістики - начальник логістики
Період
29 жовтня 2012 — 6 листопада 2015
Регіон
Київ