Результати пошуку

Влад Федір Іванович

Посадовці часів революції

Особа обіймала посаду у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не була звільнена в цей період за власним бажанням
Орган влади
Антимонопольний комитет та природні монополії
Тип посади
Заступник Голови Антимонопольного комітету України
Назва посади
Заступник Голови Антімонопольного комітету — державний уповноважений
Період
29 травня 2012 — 4 березня 2014
Регіон
Київ