Семченко Олександр Анатолійович

Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Начальник Головного управління Міндоходів в Сумській області
Період
4 червня 2013 — 21 листопада 2014
Регіон
Сумська область

Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
В.о. начальника Головного управління Міндоходів в Сумській області
Період
26 квітня 2013 — 4 червня 2013
Регіон
Сумська область

Мальований Олександр Миколайович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Сумській області - начальник міліції громадської безпеки
Період
8 червня 2011 — 3 листопада 2014
Регіон
Сумська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника ГУМВС України в Сумській області - начальник міліції громадської безпеки
Період
13 жовтня 2010 — 8 червня 2011
Регіон
Сумська область

Бондаренко Ігор Володимирович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Сумській області - начальник штабу
Період
5 жовтня 2010 — 17 серпня 2011
Регіон
Сумська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника ГУМВС України в Сумській області - начальник штабу
Період
26 травня 2010 — 5 жовтня 2010
Регіон
Сумська область

Скрипник Руслан В'ячеславович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника УМВС України в Сумській області - начальник слідчого управління
Період
16 листопада 2012 — 3 листопада 2014
Регіон
Сумська область

Котеленець Олег Анатолійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Сумській області - начальник слідчого управління
Період
5 жовтня 2010 — 30 червня 2011
Регіон
Сумська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника ГУМВС України в Сумській області - начальник слідчого управління
Період
26 травня 2009 — 5 жовтня 2010
Регіон
Сумська область

Єфремов Валерій Борисович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника УМВС України в Сумській області - начальник УБОЗ
Період
5 жовтня 2010 — 8 червня 2011
Регіон
Сумська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника ГУМВС України в Сумській області - начальник УБОЗ
Період
30 квітня 2010 — 5 жовтня 2010
Регіон
Сумська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Сумській області - начальник кримінальної міліції
Період
8 червня 2011 — 1 березня 2013
Регіон
Сумська область

Стеценко Віталій Олександрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Сумській області
Період
5 жовтня 2010 — 28 липня 2011
Регіон
Сумська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника ГУМВС України в Сумській області
Період
23 липня 2010 — 5 жовтня 2010
Регіон
Сумська область

Муравенко Олександр Юрійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Харківської області
Період
16 квітня 2013 — 9 квітня 2014
Регіон
Харківська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Сумської області
Період
30 травня 2012 — 16 квітня 2013
Регіон
Сумська область

Підлубний Костянтин Віталійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Сумської області
Період
9 грудня 2010 — 3 травня 2012
Регіон
Сумська область

Андрєєв Дмитро Володимирович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Сумської області
Період
20 липня 2010 — 23 жовтня 2014
Регіон
Сумська область