Куслій Вадим Олександрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Начальник Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області
Період
5 червня 2013 — 1 квітня 2014
Регіон
Дніпропетровська область

Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Голова Державної податкової служби у Дніпропетровській області
Період
15 грудня 2011 — 4 червня 2013
Регіон
Дніпропетровська область

Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Голова Державної податкової адміністрації в Житомирській області
Період
27 квітня 2010 — 14 грудня 2011
Регіон
Житомирська область

Молоков Станіслав Вікторович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Керівники обласних та районних державних адміністрацій
Тип посади
Голова обласної державної адміністрації, його перший заступник та заступники
Назва посади
Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Період
6 лютого 2013 — 14 жовтня 2014
Регіон
Дніпропетровська область

Любович Олександр Андронович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Керівники обласних та районних державних адміністрацій
Тип посади
Голова обласної державної адміністрації, його перший заступник та заступники
Назва посади
Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Період
18 грудня 2008 — 21 січня 2013
Регіон
Дніпропетровська область

Антонов Вячеслав Васильович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Керівники обласних та районних державних адміністрацій
Тип посади
Голова обласної державної адміністрації, його перший заступник та заступники
Назва посади
Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Період
1 грудня 2005 — 1 квітня 2011
Регіон
Дніпропетровська область

Крупський Анатолій Федорович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Керівники обласних та районних державних адміністрацій
Тип посади
Голова обласної державної адміністрації, його перший заступник та заступники
Назва посади
Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Період
21 січня 2013 — 14 жовтня 2014
Регіон
Дніпропетровська область

Фокін Вадим Олегович

Високопосадовці часів правління Януковича
Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника ГУМВС України в Київській області — начальник слідчого управління
Період
29 липня 2013 — 27 лютого 2014
Регіон
Київська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області - начальник слідчого управління
Період
1 вересня 2008 — 19 серпня 2010
Регіон
Дніпропетровська область

Ричка Олег Іванович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
31 січня 2008 — 14 вересня 2011
Регіон
Київська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Дніпропетровської області
Період
15 вересня 2011 — 23 жовтня 2014
Регіон
Дніпропетровська область

Пєтухов Олександр Олександрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Дніпропетровської області
Період
2 лютого 2011 — 3 липня 2014
Регіон
Дніпропетровська область

Кузьменко Сергій Анатолійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Дніпропетровської області
Період
19 листопада 2008 — 23 жовтня 2014
Регіон
Дніпропетровська область

Виноградова Світлана Олександрівна

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Дніпропетровської області
Період
23 листопада 2007 — 23 жовтня 2014
Регіон
Дніпропетровська область