Поліщук Станіслав Михайлович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Керівники обласних та районних державних адміністрацій
Тип посади
Голова районної державної адміністрації
Назва посади
Голова Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області
Період
19 квітня 2010 — 16 листопада 2011
Регіон
Київська область

Шило Андрій Іванович

Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
22 березня 2013 — 11 березня 2014
Регіон
Київська область

Сидорчук Олег Олександрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
1 квітня 2011 — 6 березня 2013
Регіон
Київська область

Ластовка Вадим Васильович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
31 серпня 2007 — 30 травня 2012
Регіон
Київська область

Фокін Вадим Олегович

Високопосадовці часів правління Януковича
Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника ГУМВС України в Київській області — начальник слідчого управління
Період
29 липня 2013 — 27 лютого 2014
Регіон
Київська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області - начальник слідчого управління
Період
1 вересня 2008 — 19 серпня 2010
Регіон
Дніпропетровська область

Шмаков Олег Віталійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
4 березня 2008 — 28 березня 2011
Регіон
Київська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Черкаської області
Період
23 грудня 2011 — 28 березня 2014
Регіон
Черкаська область

Іванченков Андрій Сергійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
26 січня 2012 — 23 жовтня 2014
Регіон
Київська область

Бабенко Володимир Іванович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
16 лютого 2005 — 4 березня 2014
Регіон
Київська область

Ричка Олег Іванович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Київської області
Період
31 січня 2008 — 14 вересня 2011
Регіон
Київська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Дніпропетровської області
Період
15 вересня 2011 — 23 жовтня 2014
Регіон
Дніпропетровська область

Мазан Валерій Борисович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Начальник ГУМВС України в Київській області
Період
19 листопада 2012 — 1 березня 2014
Регіон
Київська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника ГУМВС — начальник кримінальної міліції в Дніпропетровській області
Період
9 вересня 2010 — 19 листопада 2012
Регіон
Дніпропетровська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника ГУМВС в Дніпропетровської області - начальник кримінальної міліції
Період
29 березня 2010 — 9 вересня 2010
Регіон
Дніпропетровська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника ГУМВС в Дніпропетровській області — начальник УБОЗ
Період
18 квітня 2009 — 29 березня 2010
Регіон
Дніпропетровська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника - начальник кримінальної міліції ГУМВС України в Дніпропетровській області
Період
9 вересня 2010 — 19 листопада 2012
Регіон
Дніпропетровська область