Черноморець Олег Леонідович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника управління УМВС України в Миколаївській області - начальник кримінальної міліції
Період
13 квітня 2012 — 19 вересня 2013
Регіон
Миколаївська область

Сєднев Юрій Володимирович

Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Начальник УМВС України в Миколаївській області
Період
5 серпня 2013 — 16 травня 2014
Регіон
Миколаївська область

Ільницький Ігор Васильович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Миколаївської області
Період
20 травня 2004 — 20 червня 2013
Регіон
Миколаївська область

Андрєєв Денис Миколайович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Миколаївської області
Період
1 квітня 2011 — 20 червня 2013
Регіон
Миколаївська область

Погорєлов Сергій Володимирович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Миколаївської області
Період
27 січня 2011 — 31 березня 2011
Регіон
Миколаївська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник прокурора Миколаївської області
Період
1 квітня 2011 — 24 січня 2013
Регіон
Миколаївська область

Кунденко Михайло Валерійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник прокурора Миколаївської області
Період
24 червня 2010 — 21 березня 2011
Регіон
Миколаївська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник самостійного структурного підрозділу центрального органу (апарату) Генеральної прокуратури України, його заступник
Назва посади
Заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей
Період
29 березня 2013 — 27 березня 2014
Регіон
Київ

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник самостійного структурного підрозділу центрального органу (апарату) Генеральної прокуратури України, його заступник
Назва посади
Заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави
Період
22 березня 2011 — 11 вересня 2012
Регіон
Київ

Денисюк Олексій Дмитрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник прокурора Миколаївської області
Період
25 січня 2013 — 24 лютого 2014
Регіон
Миколаївська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник самостійного структурного підрозділу центрального органу (апарату) Генеральної прокуратури України, його заступник
Назва посади
Перший заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави
Період
22 березня 2011 — 6 червня 2012
Регіон
Київ

Ткачук Олександр Миколайович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника Миколаївської митниці Міндоходів України - начальник управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями
Період
22 лютого 2011 — 2 червня 2014
Регіон
Миколаївська область

Куц Сергій Анатолійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника Миколаївської митниці Міндоходів України
Період
4 січня 2012 — 5 червня 2014
Регіон
Миколаївська область

Стецюк Вячеслав Олександрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника Миколаївської митниці Держмитслужби України
Період
12 травня 2010 — 25 серпня 2011
Регіон
Миколаївська область