Ємченко Юрій Борисович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Голова Державної податкової адміністрації у Херсонській області
Період
19 липня 2010 — 19 квітня 2011
Регіон
Херсонська область

Орган влади
Податкова та митниця
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу, що забезпечує податкову та/або митну політику, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник голови Державної податкової адміністрації у Херсонській області
Період
26 листопада 2007 — 18 липня 2010
Регіон
Херсонська область

Єфіменко Олександр Анатолійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Херсонській області
Період
10 грудня 2012 — 27 жовтня 2014
Регіон
Херсонська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник начальника УМВС України в Херсонській області
Період
6 червня 2011 — 10 грудня 2012
Регіон
Херсонська область

Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника УМВС України в Херсонській області
Період
25 листопада 2005 — 6 червня 2011
Регіон
Херсонська область

Нестеренко Анатолій Михайлович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Органи внутрішніх справ
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу МВС України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник начальника управління - начальник слідчого упраління УМВС України в Херсонській області
Період
30 вересня 2004 — 4 серпня 2014
Регіон
Херсонська область

Терно Андрій Михайлович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Херсонської області
Період
29 серпня 2011 — 23 жовтня 2014
Регіон
Херсонська область

Чиж Микола Олександрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Херсонської області
Період
29 грудня 2005 — 25 серпня 2011
Регіон
Херсонська область

Зубков Владислав Єгорович

Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Херсонської області
Період
23 жовтня 2013 — 20 березня 2014
Регіон
Херсонська область

Бубенщиков В'ячеслав Олегович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Херсонської області
Період
3 вересня 2010 — 27 червня 2013
Регіон
Херсонська область

Кострицький Володимир Віталійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Херсонської області
Період
13 серпня 2010 — 20 березня 2014
Регіон
Херсонська область

Кузьменко Андрій Дмитрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Заступник прокурора Херсонської області
Період
15 липня 2005 — 12 серпня 2010
Регіон
Херсонська область

Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Перший заступник прокурора Херсонської області
Період
12 серпня 2010 — 20 березня 2014
Регіон
Херсонська область

Свіденко Костянтин Борисович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Прокуратура
Тип посади
Керівник територіального (регіонального) органу прокуратури України, його заступник в АРК, областях, містах Києві та Севастополі
Назва посади
Прокурор Херсонської області
Період
16 липня 2010 — 28 лютого 2014
Регіон
Херсонська область