Сиротенко Ігорь Васильович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Назва посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Період
16 грудня 2011 — 17 травня 2014
Регіон
Київ

Сердюк Михайло Сергійович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Назва посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Період
16 грудня 2011 — 17 травня 2014
Регіон
Київ

Речкалов Олександр Павлович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Назва посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Період
16 грудня 2011 — 17 травня 2014
Регіон
Київ

Поліщук Ірина Юрієвна

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Назва посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Період
16 грудня 2011 — 17 травня 2014
Регіон
Київ

Єжова Людмила Михайлівна

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Назва посади
Член національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Період
16 грудня 2011 — 17 травня 2014
Регіон
Київ

Яцук Петро Петрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Вище керівництво держави
Тип посади
Керівник центрального органу виконавчої влади не в складі Кабміну, його перший заступник
Назва посади
Перший заступник голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Період
17 січня 2011 — 9 лютого 2011
Регіон
Київ

Орган влади
Вище керівництво держави
Тип посади
Керівник центрального органу виконавчої влади не в складі Кабміну, його перший заступник
Назва посади
Перший заступник Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Період
18 січня 2011 — 10 лютого 2011
Регіон
Київ

Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Голова національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Назва посади
Голова національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації
Період
23 листопада 2011 — 17 травня 2014
Регіон
Київ

Кравченко Дмитро Володимирович

Високопосадовці часів розстрілів Євромайдану
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Заступник Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України
Назва посади
заступник Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України
Період
6 липня 2011 — 4 березня 2015
Регіон
Київ

Мураховський Анатолій Леонідович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, перший заступник
Назва посади
перший заступник Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України
Період
12 лютого 2003 — 28 серпня 2014
Регіон
Київ

Плаксюк Юрій Олександрович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, перший заступник
Назва посади
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України
Період
1 квітня 2010 — 16 червня 2011
Регіон
Київ

Курдінович Олександр В’ячеславович

Високопосадовці часів правління Януковича
Орган влади
Телебачення, радіомовлення, зв’язок, інформація та інформатизація
Тип посади
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, перший заступник
Назва посади
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України
Період
16 червня 2011 — 15 березня 2014
Регіон
Київ